KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474267

nr 1547 4267

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben med fisk. Olja på duk, 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm

Utrop:

500 kr

måndag 12 juni 2023
kl 20:59:28